Jakiego typu produkty mogą stać się nośnikami reklamowymi?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 06, grudzień 2016 Super User Drukuj E-mail

Przedsiębiorcy pragnący rozreklamować oferowane przez siebie produkty oraz usługi często szukają nowych dróg wyróżnienia ich spośród konkurencji. Jedną z nich może być wykorzystywanie jako nośniki reklamowe przedmiotów, które oprócz tego pełnią jeszcze inne, bardziej praktyczne funkcje. Poniżej kilka przykładów.

 

Części garderoby

W tej kategorii największą popularnością cieszą się oczywiście koszulki z nadrukami reklamowymi. Koszta ich wykonania nie są bardzo duże, za to efekty reklamowe potrafią być naprawdę imponujące.

 

Gadżety

To bardzo szeroka kategoria. Do gadżetów reklamowych zaliczyć można na przykład kubki, smycze, pendrive'y, długopisy oraz inne drobne przedmioty o praktycznych zastosowaniach.

 

Opakowania

Opakowania takie jak na przykład kartonowe pudełka, papierowe i foliowe torebki czy pojemniki z tworzyw sztucznych, wykorzystuje się przede wszystkim w celach ochronnych, ale można na nich także zamieścić treści reklamowe i promocyjne. Więcej informacji na ten temat znaleźć można pod tym linkiem: multipak.info/oferta.php?body=list&category=26&page=1&name=nadruki.

Odsłony: 566