Organizacja imprez firmowych: poradnik

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: piątek, 09, luty 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Bardzo wiele firm decyduje się na organizację imprez dla swoich pracowników, żeby lepiej związać ich z firmą oraz poprawić relacje w zespole. Niestety, źle przygotowany event może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych, dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. milleniumevents.pl to doświadczeni fachowcy od wydarzeń firmowych, którzy przygotują ofertę skrojoną na miarę wedle potrzeb danego przedsiębiorstwa. A my podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę podczas organizacji imprez firmowych.

 

Bardzo wiele firm decyduje się na organizację imprez dla swoich pracowników.

 

  • Organizacja imprez firmowych to poważne przedsięwzięcie, dlatego powinno być wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Lepiej nie iść na żywioł, bo taka improwizacja może się źle skończyć. Z tego względu właśnie rekomendujemy, by wynająć firmę eventową, która specjalizuje się w tego rodzaju wydarzeniach, by mieć pewność, że nad całością czuwają profesjonaliści.

 

  • Imprezy firmowe sa lubiane przez pracowników, o ile sa dopasowane do ich potrzeb i… nie za częste. Organizacja weekendu integracyjnego raz na pół roku jest w porządku, jednak zajmowanie pracownikom czasu za często powoduje frustracje i sprawia, że niechętnie biorą udział w wydarzeniach, które zajmują ich wolny czas i odrywają od rodziny.

 

  • Jeśli mowa o rodzinie… warto zastanowić się, czy od klasycznej imprezy integracyjnej dla samych pracowników nie lepsze będzie wydarzenie, w którym mogą wziąć udział z rodzinami. Organizacja imprez firmowych o charakterze rodzinnym to świetny pomysł, bo na przykład pikniki z okazji dnia dziecka cieszą się zwykle dużym zainteresowaniem.

 

Organizacja imprez firmowych musi te brać pod uwagę to, co chcemy osiągnąć.

 

Czy celem jest poprawa współpracy w zespole?

 

Rozrywka?

 

A może rozwinięcie miękkich umiejętności u pracowników?

 

Do tego celu musi być dopasowany plan oraz wszystkie aktywności.

 

 

Odsłony: 392