Skuteczna wizytówka. Czym się wyróżnia?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: piątek, 27, kwiecień 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Mimo rozwoju technologicznego i rosnącego znaczenia nowych mediów w tym głównie Internetu tradycyjne środki reklamy i budowy wizerunku takie jak wizytówki i ulotki wcale nie straciły na znaczeniu www.inmagine.pl doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Wielu przedsiębiorców zastanawia się czy jest sens inwestować w wizytówki i ulotki. A jeśli tak to po co? Odpowiedź jest prosta – dlatego, że są skuteczne i tanie. które wykorzystywane są przy nawiązywaniu relacji biznesowych czy przekazywaniu klientowi informacji kontaktowych.

 

W przypadku wizytówek bardzo ważna jest ich jakość (najtrwalsze są wizytówki plastikowe), która bezpośrednio świadczy o poziomie firmy lecz ważniejsze jest przestrzeganie kilku reguł ich używania:

 

  • Podstawową zasadą jest samo posiadanie wizytówek tak żeby zawsze móc zrewanżować się za otrzymaną w czasie spotkania. Nigdy nie tłumaczymy się, że wizytówki zostawiliśmy w biurze lub, że nie dojechały z drukarni. Lepiej już udawać, że po prostu nie korzystamy z tej formy budowy wizerunku firmy.
  • Wizytówkę otrzymaną zawsze najpierw czytamy co jest oznaką szacunku wobec naszego odbiorcy, potem chowamy – najlepiej do wizytownika, portfela lub w ostateczności do kieszeni.
  • Wizytówkę wręczamy na końcu spotkania biznesowego lub na początku gdy rozmawiamy z kimś po raz pierwszy.
  • Wizytówki podajemy prosto do ręki odbiorcy, zadrukowaną stroną do góry tak żeby od razu mógł ją przeczytać. Nigdy nie kładziemy jej na stole! Nigdy nie robimy tego przy stole podczas posiłku!
  • Nigdy nie prosimy o wizytówkę kobiet, osób starszych od nas czy piastujących wysokie stanowiska.
  • Jeżeli na wizytówce podany został numer prywatny zadzwonić możemy na niego tylko do godziny 20.00
  • W przypadku używania wizytówki wyłącznie w celu reprezentacyjnym dopuszczalne jest niezawarcie w jej treści żadnych danych kontaktowych, a wyłącznie nazwy firmy, stanowiska oraz imienia i nazwiska. Tego typu wizytówki spotykane są jednak wyłącznie wśród przedstawicieli dużych zagranicznych korporacji.

 

Pomimo rozwoju technologicznego o którym pisałem na początku promocyjne materiały drukowane takie jak wizytówki czy ulotki wcale nie straciły na znaczeniu zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek ich efektu do kosztów produkcji. Warto więc już teraz skontaktować się z agencją reklamową i drukarnią Korsu, która zapewni produkty najwyższej jakości oraz wykonane według odpowiednich standardów projekty graficzne.

 

Szczególnie w przypadku gdy jest się właścicielem biura projektowania wnętrz wizytówka musi być na najwyższym możliwym poziomie. Będzie to świadczyło o tym, że firma naprawdę ma gust i można jej zaufać w kwestii projektowania wizerunku własnego domu.

 

Odsłony: 186