Kubki papierowe z nadrukiem na imprezę firmową

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: środa, 16, maj 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Czasem słysząc o tak zwanych „imprezach firmowych” mam wrażenie, że nie mają one z firmą niewiele wspólnego, poza tym, że uczestniczą w nich pracownicy tej firmy. Zmienić to można dzięki kubkom z nadrukiem. Dzisiaj dzięki multipak.info można zamówić praktycznie dowolne kubki papierowe z nadrukiem, które są świetnym uzupełnieniem imprezy firmowej.

 

Dlaczego takie kubki na imprezie firmowej?

 

I tak na imprezach firmowych są używane jednorazowe kubki. Dlatego można swobodnie wykorzystać kubki papierowe.

 

Są dwa sposoby na wykorzystanie kubków papierowych:

 

  • Nadruk zabawny, dzięki którym impreza bardziej zapadnie w pamięć (najlepiej związany z firmą).

  • Logo firmy.

 

Taka prosta sprawa, jak zmiana kubków i tego jak one wyglądają sprawi, że pracownicy będą kojarzyć firmę nie tylko z miejscem, do którego przychodzą odwalić swoje obowiązki, ale również z miejscem, w którym dobrze się bawią i miło spędzają czas. Tak prosta zmiana, jak inne kubki papierowe z nadrukiem mogą poprawić związanie pracowników z firmą. W ten sposób działa nasza podświadomość i warto to wykorzystywać.

 

Oczywiście kubki papierowe z nadrukiem nie zastąpią sprawiedliwego traktowania, odpowiedniego zarządzania firmą i podejścia do pracowników. Jednak są świetnym uzupełnieniem, które nie zaszkodzi, a może pomóc i być dodatkowym bodźcem, który poprawi zaangażowanie pracowników w losy firmy.

 

Odsłony: 210